Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
PSI PATROL 2 Dresówka pętelka
PSI PATROL 2 Dresówka pętelka
29,90 zł 26,90 zł
Metr bieżący
Bestsellery
Lamówka bawełniana BIAŁA 30mm
Lamówka bawełniana BIAŁA 30mm
1,90 zł
Metr
Igła do szycia dla dzieci
Igła do szycia dla dzieci
0,60 zł
szt.
Bawełna LEŚNE ZWIERZĄTKA
Bawełna LEŚNE ZWIERZĄTKA
13,90 zł
Metr bieżący
Bezpieczne zakupy
 • Różne formy płatności
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
 • Szyfrowane dane i transakcje
Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.AKADEMIASZYCIA.PL z dn. 9.02.2018r.

 

 1. Informacje ogólne
 2. Definicje
 3. Składanie zamówień
 4. Płatności
 5. Wysyłka zamówień
 6. Odstąpienie od umowy
 7. Reklamacje
 8. Ochrona danych osobowych
 9. Postanowienia końcowe

 

 

 1. Informacje ogólne Właścicielem sklepu internetowego www.akademiasyzcia.pl jest firma: ENEKA Ewelina Szubartowska Rzepnowo42b 74-200 Pyrzyce NIP 5941505485 REGON 321335829, zarejestrowana 14.02.2014r. Numer konta bankowego: 60 1050 1559 1000 0091 3250 4649 Kontakt telefoniczny ze sklepem: 796210250, mailowy: sklep@akademiaszycia.pl
 2. Definicje
  Regulamin - niniejszy regulamin sklepu internetowego, który jest integralną częścią zawartej umowy sprzedaży pomiędzy Klientem a sklepem internetowym. Sklep Internetowy – strona www.akademiaszycia.pl, za pośrednictwem którego Sprzedawca oferuje sprzedaż produktów i usług online.
  Sprzedawca – właściciel sklepu świadczący usługi sprzedaży za pośrednictwem Sklepu Internetowego na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
  Klient – osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej a posiadająca zdolność do czynności prawnych, która na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie dokonuje Zamówienia w Sklepie Internetowym.
  Towar – rzecz ruchoma której dotyczy Umowa Sprzedaży. U
  mowa Sprzedaży – umowa sprzedaży Towarów w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny (ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.)), zawarta pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, z wykorzystaniem serwisu internetowego Sklepu.
  Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja niniejszego Regulaminu.
 3. Składanie zamówień
  Zamówienia można składać za pomocą sklepu internetowego oferujące Towary lub mailowo: sklep@akademiaszycia.pl 7 dni w tygodniu.
  Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowego jego złożenie, w szczególności podanie poprawnych danych do wysyłki. Sklep nie odpowiada za błędnie podane adres przez Klienta. Ceny towarów są cenami brutto. Do ceny zamówionych towarów należy doliczyć koszt wysyłki. Po złożeniu przez Klienta Zamówienia otrzyma on automatyczną odpowiedź ze sklepu potwierdzającą otrzymanie Zamówienia.
 4. Płatności
  Klient może dokonać płatności na 3 sposoby:
  Przelewem na konto: 60 1050 1559 1000 0091 3250 4649
  Za pomocą płatności elektronicznych PayU
  Za pobraniem
  Na każdy Towar wystawiany jest paragon lub faktura (w przypadku podania w formularzu składania zamówienia danych do faktury lub mailowo przy składaniu zamówienia tą drogą).
 5. Wysyłka zamówień
  Wysyłka zamówień następuje w ciągu 48 h od momentu opłacenia zamówienia lub jego złożenia w przypadku płatności za pobraniem. Czas 48h obejmuje dni robocze tygodnia. Wysyłki są dokonywane za pomocą Poczty Polskiej (kurier 48h, list polecony) oraz Paczkomatów. Klient podczas składania zamówienia wybiera dogodną formę dostawy. Przy odbiorze zamówienia klient jest zobowiązany do sprawdzenia opakowania, a w przypadku stwierdzenia uszkodzenia do spisania protokołu w obecności kuriera.
 6. Odstąpienie od umowy
  Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. O odstąpieniu od umowy klient jest zobowiązany poinformować Sprzedawcę za pomocą formularza lub drogą mailową.
  Klient ponosi koszt odesłania towaru na adres sklepu: Akademia Szycia Rzepnowo 42b 74-200 Pyrzyce. Klient odpowiada  za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystanie z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Po otrzymaniu Towaru (wraz z paragonem) przez Sprzedawcę dokonana on zwrotu należnej kwoty (wartość towarów wraz z kosztem wysyłki) w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku wystawienia faktury Sprzedawca wystawi korektę.
 7. Reklamacje
  Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Towar bez wad fizycznych oraz prawnych. Za wady nie są uznawane różnice kolorystyczne wynikające z ustawień monitora. Formularz reklamacji dostępny jest na stronie sprzedawcy. Reklamacje należy składać pisemnie na adres firmy lub mailowo, podając swoje dane, datę złożenia zamówienia, przedmiot reklamacji z żądaniem, oraz towar w formie nienaruszonej. Sprzedawca ponosi koszt odesłania towaru, przy czym Klient powinien wybrać możliwie najtańszą opcję wysyłki.
  Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. W wypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji Sprzedawca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość zakupionego Towaru.
  W wypadku produktów objętych gwarancją, uprawnienia Klienta i obowiązki gwaranta z tego tytułu są określone i należy je wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej.
 8. Ochrona danych osobowych
  Administratorem danych osobowych jest firma ENEKA Ewelina Szubartowska. Powierzone przez Użytkowników dane, obejmujące w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres do wysyłki, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, informacje dotyczące zamówienia, będą przetwarzane jedynie w celu realizacji zamówień.
  Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie. Dane nie są przekazywane osobom trzecim z wyłączeniem firm kurierskich, za pomocą których wysyłane jest zamówienie. Klient może wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera.
 9. Postanowienia końcowe
  W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000 nr 22 poz. 271 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie  Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141 poz. 1176 ze zm.), ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 ze zm.).
  Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie, o czym klienci zostaną poinformowani mailowo.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl